3 mało dochodowe sposoby zarabiania przez internet

W internecie można zarabiać na wiele sposobów, ale jak wiadomo nie każdy sposób jest równie dochodowy, są sposoby którymi zarobi się więcej i też takie gdzie słowo „dorabianie” zdecydowanie bardziej pasuje.
Jeśli mowa o mało dochodowych sposobach to można wyróżnić 3 następujące sposoby zarabiania przez internet. Warto dodać, że system poleconych może zdecydowanie poprawić sytuację zarobkową, ale mowa tu o samodzielnym zarabianiu bez wliczania potencjalnych poleconych.

 1. BUX
  Klikanie w reklamy, oglądanie reklam, czytanie e-maili i proste zadania typu polub profil, ściągnij aplikację, zarejestruj się itp. Wszystkie te czynności warte są od ułamków grosza do kilku, kilkunastu groszy czasami więcej. Samemu na wypłatę zbiera się dość długo a kwoty kilku złotych miesięcznie z jednego serwisu typu bux można uznać za sukces.
 2. Surf/autosurf
  Sposób zarabiania polega na otwarciu nowej karty w przeglądarce, gdzie będą leciały reklamy lub zainstalowaniu programu, który sprawi, że na pulpicie pojawi się niewielki prostokąt z reklamami. Zarabia się na tym, że reklamy lecą w tle, czasami programy sprawdzają aktywność i pojawia się krótki tekst do przepisania. Sposób zarabiania przy okazji, gdy komputer jest włączony, ale w żadnym wypadku odwrotnie. Wszystko zależy od czasu, który użytkownik spędza przed komputerem, ale nawet jeśli jest to 24/7 nie ma co liczyć na duże kwoty. 1 minuta reklam to jakieś ułamki grosza, więc zarobki nie będą duże, ale jest to fajny sposób na kilka dodatkowych groszy, gdy komputer i tak pracuje, programy nie przeszkadzają w codziennych komputerowych czynnościach, więc można je spokojnie włączyć.
 3. Przepisywanie captcha
  Przepisywanie krótkiego ciągu liczb i liter, to kolejny mało dochodowy sposób zarabiania. Wystarczy znać litery i liczby i mieć dostęp do internetu, żeby zacząć zarabiać sposób ten podobnie jak dwa wyżej wymienione nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności. Za przepisanie jednego tekstu również są jakieś ułamki grosza, wiec nie ma co liczyć na duże pieniądze. Przewagą tego sposobu zarabiania nad np. bux jest fakt, że nie ma tu ograniczeń, reklamy na bux do oglądania i klikania się kończą i trzeba czekać na kolejne, tu można pracować całymi dniami, więc jak ktoś jest wytrwały i siedzi po 8h dziennie to zarobki dużo więcej niż na bux. W godzinę można średnio zarobić powiedzmy 2 złote, czyli około 16 złotych w 8h, 5 dni roboczych to 80 zł, ale raczej ciężko znaleźć kogoś tak wytrwałego poza tym ten czas można zdecydowanie lepiej spożytkować, chociażby na inne sposoby zarabiania dużo bardziej dochodowe.
  3 wyżej wymienione sposoby zarabiania nie należą do najbardziej dochodowych, ale jak wspomniałem na początku w każdym z nich zarobki i to zdecydowanie mogą podnieść poleceni, lecz trzeba mieć też świadomość, że nie jest o nich wcale tak łatwo jak mogłoby się wydawać, aby poczuć różnicę i zarabiać przyzwoite pieniądze, czyli chociaż kilkaset złotych miesięcznie potrzeba kilkuset aktywnych poleconych, a zdobycie takiej ilości to nie lada wyzwanie, chyba że ma się rozbudowanego bloga, media społecznościowe lub duży kanał, wtedy jest to dużo łatwiejsze.