Czy warto zainteresować się używanymi laptopami biznesowymi HP?

Jeśli komuś ta historia przypomni słynną firmę z nadgryzionym jabłkiem – gratulujemy spostrzegawczości. Oba początki są bardzo podobne, tyle że firma Hewlett-Packard powstała w Kalifornii w roku 1939, kiedy jeszcze nikomu nie śniło się o komputerach. Na początku było to typowe garażowe przedsięwzięcie pasjonatów, którzy wynalazki łączyli z produkcją urządzeń.


Nie znasz HP? Niemożliwe!


Dziś HP to jeden z najważniejszych producentów laptopów i notebooków na świecie. Produkty spod tego znaku często wyznaczają standardy, spełniając najnowocześniejsze wymogi technologiczne, które dotyczą rozmiarów, wagi, żywotności części, jakości obrazu czy długości pracy baterii. Odpowiedzi na oczekiwania użytkowników sprzętu pojawiają się w kolejnych produktach spod znaku HP.


Używane laptopy HP – wciąż atrakcyjne egzemplarze najlepszych serii


Jedną z najbardziej znanych serii laptopów HP, obecnie dostępną jedynie na rynku wtórnym, były urządzenia oznaczone nazwą Pavillion. W zamyśle twórcom chodziło o uniwersalny i solidny przenośny komputer, który będzie w stanie zastąpić wysłużonego peceta. W swoim czasie model cieszył się dużą popularnością, ale postęp technologiczny przyniósł zupełnie nowe wyobrażenia o idealnym laptopie, który powinien być zgrabniejszy, lżejszy i cieńszy. Jeśli dodamy do tego lepsze chłodzenie i wydajniejszą baterię, przed oczyma ukaże się nam jego następca – Envy. To maszyna idealna do uniwersalnego użytku, zwłaszcza jako sprzęt zabierany w drogę. Ten model jeszcze nie ostygł, a na swój czas czeka już najnowsze pokolenie – Spectre.


Laptopy biznesowe HP to strzał w dziesiątkę


Zupełnie inaczej sprawa wygląda w przypadku laptopów biznesowych. Wśród osób potrzebujących przenośnego komputera do pracy nieodmiennie wielkim powodzeniem cieszą się dwa modele HP. ProBook, a zwłaszcza EliteBook to pierwszy wybór laptopa do użytku stacjonarnego. Jeśli większość czasu będzie spędzał na biurku, może okazać się niezawodnym narzędziem pracy. Najnowsze modele nadają się znakomicie do transportu, ale niezależnie od rocznika HP Elitebook zawsze będzie opcją wartą rozważenia.


Hewlett Packard – wciąż pierwsze miejsca na listach przebojów


Używane laptopy HP to znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcieliby pracować na niezawodnym sprzęcie. Takim, który wciąż pozwala osiągać wielką sprawność i wspomaga aktywność zawodową nowego użytkownika. Sprzęt poleasingowy, który najczęściej pochodzi z amortyzacji w wielkich firmach i wciąż posiada ogromne rezerwy, trafia do nowych posiadaczy po przeglądzie i z gwarancją na minimum 12 miesięcy w przypadku najwyższej klasy jakości A. Oznacza to komputer, którego jakość gwarantowana jest przez markę Hewlett-Packard, a sprawność techniczna przez fachowców, którzy poddają go drobiazgowym oględzinom. Do wiadomości klienta trafi również czytelna informacja o parametrach i częściach, ukrywających się wewnątrz poleasingowego urządzenia. Wszystkie laptopy używane HP, które opuszczają sklep, zawierają legalne i w pełni bezpieczne oprogramowanie Microsoft, ponieważ firma jest częścią Microsoft Registered Refurbisher. Najwyższej jakości poleasingowy sprzęt w rewelacyjnych cenach, z gwarancją wysokich oszczędności – to wszystko czeka na nowych właścicieli w firmowym sklepie internetowym.

Przeczytaj również