Samsung Galaxy A13, czyli duży ekran, mocna bateria i system Android

Jedną z ciekawszych propozycji dla osób, które poszukują nowego telefonu, jest Samsung Galaxy A13. Oto urządzenie, które posiada wiele ciekawych rozwiązań i funkcji, niezwykle docenianych i chwalonych przez jego użytkowników. Jest to przede wszystkim smartfon z Androidem, co sprawia, że jego użytkowanie jest proste i intuicyjne. Jednak czy wiesz, czym jeszcze może zaskoczyć Cię model Galaxy A13 od marki Samsung?

Jaki jest nowy Samsung Galaxy A13?

Smartfon z Androidem Samsung Galaxy A13 to propozycja dla każdego, kto potrzebuje uniwersalnego urządzenia. Mamy tutaj nie tylko mocną baterię, ale też wysokiej jakości wyświetlacz. Na samym początku warto jednak wspomnieć o nietypowym designie, który sprawia, że na pewno telefon ten zwróci uwagę niejednej osoby. Mamy tutaj połączenie stonowanych kolorów z niezwykle przyjemnym w dotyku wykończeniem. Sam smartfon wygodnie leży w dłoni. Jeżeli chodzi natomiast o kolorystykę, to mamy do wyboru barwny wariant, jak i klasykę. Co to oznacza? Samsung Galaxy występuje w kolorze czarnym i niebieskim.

Galaxy A13 reprezentuje ośmiordzeniowy procesor występujący w wariantach 3 GB lub 4 GB RAM. Jeżeli chodzi natomiast o pamięć wbudowaną, to jest to 32 GB lub 64 GB. Jednak jeżeli uważasz, że to również za mało, w dowolnym momencie rozbudujesz pamięć przy pomocy karty microSD.

Uwagę warto zwrócić też na aparat. Główny model ma aż 50 MP, tymczasem wariant ultraszerokokątny umożliwia poszerzenie pola widzenia. Szczegóły uchwycisz na zdjęciach dzięki aparatowi makro. A co z autoportretami znanymi jako selfie? Tutaj przydatny okazuje się przedni aparat 8 MP z efektem bokeh. 

Komu potrzebny jest smartfon z mocną baterią?

Smartfon z mocną baterią okazuje się wyborem wielu użytkowników. Mało kto lubi martwić się o to, czy w pobliżu znajduje się gniazdko i możliwe będzie podładowanie urządzenia. Jeżeli sam telefon zostanie wyposażony w pojemną baterię, to problem ten sam się rozwiąże. A jak wygląda to w przypadku modelu Samsung Galaxy A13?

Praktycznie przez cały dzień nie musisz martwić się o zapas energii. Dlaczego? Zastosowana została tutaj bateria o mocy 5000 mAh. Zapomnij o częstym ładowaniu telefonu. Ciesz się wielogodzinnym graniem, oglądaniem seriali czy korzystaniem z dostępnych aplikacji. 

Dlaczego warto wybrać smartfon z dużym ekranem?

Oto smartfon z dużym ekranem, który daje jego użytkownikom niesamowite możliwości. Na początku warto wspomnieć o tym, że mamy tutaj wyświetlacz Infinity-V o wielkości 6,6”. Jest także rozdzielczość  FHD+. Za co jest ona odpowiedzialna? Otóż wszystko, co oglądasz na telefonie, tj. filmy, seriale, zdjęcia czy obrazy z gry, będą ostre i wyraźne.

Użytkowanie smartfona z większym ekranem może być niezbędne w momencie, gdy telefon służy Ci również w pracy albo ma za zadanie zastąpić tablet czy komputer. Dostępne aplikacje sprawiają, że na takim urządzeniu możesz nawet przerabiać zdjęcia czy montować filmy, a w takich sytuacjach im większa przekątna ekranu, tym lepiej. Dlatego 6,6” to optymalny wybór.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska